Nasze wydawnictwo

O Wydawnictwie

Firma Trade Media International powstała w 2003 roku i aktualnie jest jednym z czołowych wydawców czasopism branżowych w Polsce. Wydawnictwo w swoim portfolio posiada tytuły i portale poruszające tematy związane z ogólnie pojętą produkcją przemysłową oraz budownictwem: Inżynieria & Utrzymanie Ruchu, Control Engineering Polska, MSI Polska, Design News oraz Inteligentny Budynek. Poza wspomnianymi tytułami i portalami Trade Media International wydaje również katalogi firm i produktów, dodatki tematyczne oraz specjalne raporty branżowe.

 

Trade Media International jest również organizatorem prestiżowych konkursów Produkt Roku oraz Fabryka Roku. Nieodłączną częścią działalności wydawnictwa są specjalistyczne konferencje branżowe. Ten segment jest w ostatnim czasie mocno promowany i przynosi dużą renomę wydawnictwu oraz wymierne korzyści firmom uczestniczącym i słuchaczom.

 

Firma swój sukces zawdzięcza konsekwentnemu dążeniu do celu, jakim jest dostarczanie czytelnikom informacji na najwyższym poziomie związanych z problematyką inżynierską, a reklamodawcom zapewnia możliwość dotarcia z ofertą do różnych grup klientów według wybranych kryteriów.

 

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych produktów i usług.